• Kategorie
  • Szukaj
  • Lakiery w sprayu

Problemy z wyglądem karoserii samochodu mogą sprawić, że całe auto będzie prezentować się dużo gorzej. Już niewielki defekt powoduje, że auto może znacznie obniżyć swoją wartość. Właśnie dlatego przygotowaliśmy w ofercie dla naszych klientów lakiery w sprayu. Są to niezwykle wydajne preparaty, dzięki którym można szybko pozbyć się nieestetycznych odprysków, zarysowań i wielu innych defektów. Każdy nasz lakier samochodowy w sprayu to wydajny produkt o wysokiej jakości. Oferujemy jedynie produkty sprawdzonych i znanych marek, które są w stanie zaoferować najwyższą jakość w niewygórowanej cenie. Wszystkie lakiery samochodowe w sprayu są niezwykle łatwe w użytkowaniu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty lakierów dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Lakiery w sprayu samochodowe - czym się wyróżniają nasze produkty?

Lakiery w sprayu samochodowe w ofercie naszego sklepu są przeznaczone do samochodów wszystkich marek i modeli. Są gotowe do szybkiego użycia, nadają się do prowadzenia różnych napraw związanych z powłoką lakierniczą. Wyróżniają się sporą wydajnością, a do ich produkcji użyto komponentów najwyższej jakości. W celu dobrania odpowiedniego koloru lakieru należy odszukać kod koloru naszego samochodu. Dla ułatwienia podajemy na naszej stronie rysunek z możliwymi miejscami w których znajduje się numer kodu lakieru dla odpowiedniej marki samochodu. Oferujemy spraye dla każdego koloru dowolnego samochodu. Mogą to być lakiery bazowe jaki i akrylowe. Co ważne, nasze lakiery w sprayu to rewelacyjna przyczepność i ochrona przed promieniowaniem UV. Zawsze należy pamiętać żeby przed malowanie wykonać natrysk próbny w niewidocznym miejscu. Dzięki temu można upewnić się, że odcień lakieru jest idealnie dopasowany do karoserii samochodu i został dobrany w sposób prawidłowy.

Dorabianie lakieru samochodowego w sprayu - produkty dla różnych marek samochodów

W naszej firmie jesteśmy w stanie przygotować lakier w sprayu dla każdego koloru nadwozia auta. W sytuacji, kiedy nie widzą Państwo w naszej ofercie swojego kodu koloru prosimy o kontakt, postaramy się pomóc. Chętnie doradzimy, mailowo bądź telefonicznie, jaki spray wybrać bądź wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Cechuje nas dbałość o klientów, dlatego warto nam zaufać. Z nami każda karoseria auta będzie prezentować się naprawdę dobrze, bez skaz i nieestetycznych ubytków, które wpływają na wartość pojazdu. Oczywiście pamiętajmy o tym, że lakiery mieszane nieznacznie mogą różnić się od podstawowego wariantu odcieni producenta, dlatego idealne dopasowanie może nie być możliwe. Bardzo często jednak jest ono praktycznie niezauważalne. W naszym sklepie mamy dla klientów lakiery w sprayu dopasowane do potrzeb wszystkich klientów. 

Lakier samochodowy w sprayu - jak się go nakłada?

Lakier samochodowy w sprayu nakładamy tak jak inne lakiery samochodowe. Należy zacząć od gruntownego czyszczenia powierzchni z kurzu, błota, rdzy i wszelkich zanieczyszczeń poprzez umycie jej wodą z płynem. Następnie należy przygotować powierzchnię poprzez odtłuszczenie jej i zmatowienie. Wszystkie niezbędne preparaty i akcesoria potrzebne w procesie lakierowania znajdują się w naszym sklepie. Przed użyciem lakieru w sprayu należy nim zamieszać poprzez potrząśnięcie. Dobrze jest wykonać natrysk próbny, aby zweryfikować, czy o taki kolor dokładnie nam chodziło. Natrysk należy wykonywać z odległości około 25 cm. Koniecznie należy nakładać cienkiej warstwy, a pomiędzy ich nakładaniem należy zachować odstęp kilkunastu minut. Lakier schnie około 12-48 godzin w temperaturze wyższej niż 20 stopni. Należy pamiętać, że odcienie mogą nieznacznie różnić się od tych oferowanych przez producenta auta.

Lakiery w sprayu - jakość w niewygórowanej cenie

Wszystkielakiery w sprayu, które oferujemy naszym klientom to produkty, które wyróżnia bardzo wysoka jakość. Są wydajne, umożliwiają idealne dopasowanie oraz są łatwe w aplikacji. Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów, dlatego cieszymy się bardzo dobrymi opiniami i zaufaniem. Dodatkowo służymy zawsze radą i pomocą w trosce o wszystkich naszych klientów. Nasza wiedza i doświadczenie idealnie odzwierciedlają się w kompleksowej obsłudze, jaką jesteśmy w stanie zaoferować. Zapraszamy do zakupów. Atrakcyjne ceny i jakość to coś, co od lat przyciąga naszych klientów. Z nami każde auto zyska nowy i niepowtarzalny wygląd, a wszystko przez jakość lakierów samochodowych w sprayu, które oferujemy w naszym sklepie. Zapewniamy szybką realizację zamówienia i wysyłkę, dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Zobacz również

 

Lakiery zaprawkowe

Lakiery w puszce

Lakiery akrylowe