• Kategorie
  • Szukaj
  • Lakiery bazowe samochodowe

Karoseria auta, aby mogła zachwycać swoim wyglądem, nie może posiadać zarysowań, otarć czy rdzy. Właśnie dlatego należy zadbać o karoserię i lakier na naszym samochodzie. W tej ofercie prezentujemy dla klientów lakiery bazowe. To bardzo wydajne produkty, znanych firm, które wyróżniają się wysoką jakością i doskonałymi parametrami. W ofercie prezentujemy ich sporą ilość, mamy atrakcyjne ceny i bardzo dobre produkty, dlatego jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie każdy znajdzie to, czego aktualnie potrzebuje. Coraz więcej osób szuka rozwiązań, które pozwolą na samodzielne wykonanie napraw w domu, bez konieczności inwestowania sporych kwot pieniędzy np. w usługę lakiernika w warsztacie lakierniczym. Nasze wszystkie lakiery bazowe, dzięki doskonałej wydajności i łatwości stosowania ułatwią aplikację i sprawią, że wszystkie naprawy przebiegną szybko i bez problemu oraz przy inwestycji niewielkich kwot.

Lakier bazowy - do czego się go stosuje?

Lakier bazowy to idealny produkt do malowania pojedynczych elementów jak i całej karoserii . Nałożony na powierzchnię i pokryty lakierem bezbarwnym pozwala uzyskać atrakcyjną i trwałą powłokę. Wszystkie nasze lakiery bazowe samochodowe są produktami pochodzącymi od znanych i cenionych producentów np. Novol. Dzięki postaci, w jakiej występują, można nakładać je szybko i dokładnie. To spray, z dokładną instrukcją nakładania na powierzchnię, dzięki temu każda osoba, nawet ta początkująca poradzi sobie z jego aplikacją bez problemu. Warto wiedzieć, że wszystkie te produkty, które proponujemy naszym klientom to profesjonalne lakiery, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami zarówno wśród profesjonalistów jak i amatorów. Nie boimy się więc powiedzieć, że są to profesjonalne lakiery bazowe do samochodów dla wszystkich.

Jak nakładać nasze lakiery bazowe samochodowe?

Nakładanie lakieru bazowego na powierzchni należy rozpocząć od dokładnego przygotowania danego miejsca, które chcemy lakierować, gdyż ma to kluczowe znaczenie dla powodzenia prowadzonych prac. Koniecznie należy je dokładnie oczyścić, zmatowić i odtłuścić, następnie przykryć, zamaskować inne powierzchnie, które przylegają do malowanego miejsca.. Przed użyciem pojemnik z lakierem bazowym należy wstrząsnąć przez około 3 minuty, a podczas malowania trzymać pojemnik w odległości około 15-20 cm od lakierowanej powierzchni. Należy pamiętać, aby po wykonanej pracy odwrócić pojemnik i rozpylać go, aż zawór będzie zupełnie pusty. Przez wzgląd na to, że nasze lakiery bazowe samochodowe wyróżniają się szybkim schnięciem, już po około 20 minutach malowana powierzchnia powinna być przygotowana do dalszego lakierowania. Gwarantujemy, że nasz lakier bazowy to doskonała inwestycja, gdyż zawsze staramy się oferować naszym klientom najwyższą jakość w niskiej cenie.

Lakier bazowy samochodowy - co go wyróżnia?

Ogromna uniwersalność naszych lakierów bazowych samochodowych pozwala na malowanie różnych powierzchni, również z tworzyw sztucznych. Oferujemy jedynie produkty cenionych za jakość firm, dlatego można z powodzeniem pomyśleć o zakupie naszych produktów. Warto wiedzieć, że lakierów bazowych się nie poleruje. Nakłada się na nie inne lakiery bezbarwne, które można polerować. Firma Novol, której produkty mamy w tej ofercie to jeden z najważniejszych polskich producentów lakierów samochodowych. Stosowanie ich produktów to pewność wykonania trwałych powłok, odpornych na ścieranie, niekorzystne warunki atmosferyczne i solidnych, dlatego zapraszamy do zakupów. Mamy atrakcyjne ceny, oferujemy szybką realizację zamówienia i wysyłkę pod wskazany w zamówieniu adres. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy, odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze produkty. Gwarantujemy, że nasze lakiery bazowe samochodowe sprawdzą się rewelacyjnie. Oprócz tego posiadamy wiele innych, świetnych produktów, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.