• Kategorie
  • Szukaj
  • Lakier w sprayu CITROEN

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty lakierów w sprayu Citroen w sklepie Motolak. Nasze lakier Citroen to gwarancja profesjonalnego wykończenia samochodu. Zarówno dla pasjonatów, jak i profesjonalistów w branży motoryzacyjnej, oferujemy najwyższej jakości produkty. Nasze lakiery samochodowe i przemysłowe spełniają najwyższe standardy. Posiadamy bogaty wybór kodów lakierów Citroen, co pozwala na idealne dopasowanie koloru. W naszej ofercie znajduje się również lakier do zaprawek Citroen, który doskonale maskuje drobne uszkodzenia lakieru.

Jak prawidłowo dobierać kody lakierów Citroen?

Właściwie dobrany kod lakieru Citroen jest kluczowy dla zachowania oryginalnego wyglądu Twojego samochodu. Każdy lakier Citroen posiada unikalny kod, który odpowiada specyficznemu kolorowi i połyskowi. Taki kod jest niezbędny, gdy chcemy dokonać napraw lakieru, aby kolorystyka była spójna z resztą karoserii. Kod lakieru jest zazwyczaj umieszczony na specjalnej naklejce lub tabliczce znamionowej w samochodzie. Może się różnić w zależności od modelu i roku produkcji. W przypadku samochodów Citroen, najczęściej można go znaleźć w okolicach drzwi kierowcy lub w komorze silnika. Poniżej zamieszczamy rysunek z miejscami występowania nr kodu lakieru w poszczególnych markach. Po znalezieniu kodu, należy porównać go z dostępnymi kodami lakierów Citroen w naszym sklepie Motolak. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór kolorów, dzięki czemu możemy zapewnić Ci idealne dopasowanie. Do małych napraw, takich jak zarysowania czy drobne uderzenia, idealnie sprawdzi się lakier do zaprawek Citroen. Dzięki niemu można łatwo i szybko zamaskować niewielkie uszkodzenia, zachowując jednocześnie oryginalny wygląd auta.

Profesjonalna jakość lakierów Citroen

Nasze lakiery Citroen w sprayu marki MULTILAK to produkty najwyższej jakości, wytwarzane z komponentów, które gwarantują doskonałe krycie i połysk. Dzięki temu, malowanie lakierem zaprawkowym nie wymaga dodatkowego użycia lakieru bezbarwnego. Podczas produkcji lakierów, dużą wagę przykładamy do zapewnienia ich doskonałej przyczepności. To kluczowy element, który wpływa na trwałość malowania i długotrwałe zadowolenie z efektu końcowego. Z myślą o ochronie Twojego samochodu, nasz lakier do zaprawek Citroen są odporne na promieniowanie UV, co przekłada się na zachowanie intensywności koloru na dłuższy czas. Niezależnie od tego, czy szukasz odpowiedniego kodu lakieru Citroen do swojego modelu, czy potrzebujesz lakieru do zaprawek Citroen, nasza oferta zawsze gwarantuje profesjonalne i trwałe rozwiązania. Produkowane z dumą w Polsce, nasze lakiery spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak poprawnie używać lakieru do zaprawek Citroen?

Przy drobnych uszkodzeniach karoserii, lakier do zaprawek Citroen to idealne rozwiązanie. Aby go prawidłowo zastosować, kluczowe jest dobranie odpowiedniego kodu lakieru Citroen. Pierwszym krokiem jest dokładne oczyszczenie i osuszenie miejsca, które zamierzamy malować. Następnie, używamy lakieru do zaprawek Citroen, nanosząc go cienką warstwą 1-3 razy. Po pierwszej aplikacji, należy odczekać kilka minut, a następnie nałożyć kolejną warstwę. Proces powtarzamy do momentu, aż uzyskamy zadowalające krycie. 

image

Zobacz również:

Lakier w sprayu CHEVROLET

Lakier w sprayu CHRYSLER

Lakier w sprayu DEAWOO