• Kategorie
  • Szukaj
  • Lakiery do zderzaków i lusterek

Jednym z dostępnych w naszej ofercie lakierów samochodowych jest lakier do zderzaków i lusterek. Odpowiedni dobór tego rodzaju produktów pozwala nie tylko osiągnąć zakładany efekt wizualny, ale także zwiększyć żywotność elementów karoserii auta. W naszej ofercie uwzględniliśmy więc kilka artykułów, wśród których z pewnością znajdą Państwo lakier pasujący do posiadanego przez Państwa pojazdu.

Brak produktów do wyświetlenia

Najważniejsze cechy lakieru do zderzaków samochodowych

Sprzedawane przez nas produkty są uniwersalne i sprawdzają się w zastosowaniu do wielu aut, przede wszystkim pod względem kolorystycznym. Można je wykorzystywać również do elementów wykonanych z plastiku. Atutem zastosowania lakieru do zderzaków samochodowych jest fakt, że szybko schnie, już w ciągu kilku minut. Dzięki zastosowaniu specjalnego dodatku, który zwiększa elastyczność lakieru możemy przygotować lakier praktycznie w każdym kolorze karoserii samochodu. Dzięki temu zastosowanie jest niezwykle szerokie. 

Na jakie jeszcze cechy lakierów do zderzaków samochodowych warto zwrócić uwagę? Posiadamy również w swojej ofercie lakiery, które nie wymagają użycia wcześniej podkładu i dodatkowego przygotowania powierzchni do nałożenia warstwy preparatu. Poza tym są one uniwersalne – można je położyć na różne rodzaje powierzchni, które zostały wykonane z plastiku. Dzięki wykorzystaniu tego produktu możliwe jest przywrócenie pierwotnego koloru i bardzo efektywne odnowienie powierzchni zewnętrznej elementów pojazdu wykonanych z tworzywa sztucznego.

Co można malować lakierem do zderzaków samochodowych?

Przede wszystkim oferowany przez nas lakier można wykorzystywać do zderzaków, ale także wielu innych elementów, które zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Sprawdzi się on także przy pokrywaniu powierzchni obudowy lusterek zewnętrznych, ale też listew drzwiowych czy osłon progów.

Sposób na aplikację lakieru do zderzaków samochodowych

Najlepszym sposobem aplikacji lakieru jest wykorzystanie sprayu. Trzeba jednak wykonać jedynie kilka działań, aby cieszyć się bardzo dobrym pokryciem powierzchni swojego auta, które będzie efektownie wyglądało i będzie dobrze zabezpieczone na długi czas. Ważne jest właściwe, starannie wykonane oczyszczenie powierzchni plastikowej z zanieczyszczeń oraz jej zmatowienie i odtłuszczenie. Aby uchronić elementy plastikowe przed osiadaniem kurzu, można również wykorzystać ściereczkę antystatyczną. Wówczas można przystąpić do wykorzystania aerozolu. Najpierw trzeba potrząsnąć opakowaniem, a następnie nałożyć 2-3 cienkie warstwy produktu, które powinno się nanosić z odległości ok. 15 cm.

Dostępne w naszej ofercie lakiery samochodowe

Szeroka oferta produktów z branży motoryzacyjnej obejmuje nie tylko lakiery do zderzaków samochodowych, ale także wiele innych produktów z tej kategorii. Mogą być one przeznaczone przykładowo do felg, pokryw zaworów czy zacisków hamulcowych. Są one dostępne też w różnej formie aplikacji, przede wszystkim w sprayu czy w puszce pod pistolet ale również do malowania pędzlem.. Mamy też w naszej ofercie artykuły w wersji strukturalnej, zaprawkowej czy akrylowej. Nasze produkty charakteryzuje uniwersalność oraz szybkość i jakość działania, co sprawia, że każdy z klientów znajdzie artykuł, który sprawdzi się do jego auta.