• Kategorie
  • Szukaj
  • Lakiery strukturalne

Zderzaki, listwy i wszystkie elementy plastikowe w samochodach mogą wymagać odnowienia. Każdego dnia narażone są na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, a także na uszkodzenia mechaniczne. Nie wszystkie zabrudzenia i zniszczenia można odnowić dokładnym myciem. Polecamy lakiery strukturalne, czyli produkty, które na szeroką skalę wykorzystuje się w auto detailingu i nie tylko. Służą także do malowania tworzyw sztucznych, elementów drewnianych, aluminiowych i metalowych. Właśnie dlatego z powodzeniem można wykorzystać je do odnowienia elementów auta oraz innych przedmiotów, które posiadamy w domu, czy garażu. Przy użyciu takiego lakieru nie powstaje lustrzana powłoka, a struktura o atrakcyjnym wyglądzie i delikatnie chropowata w dotyku. Najczęściej stosuje się je do wykonywania miejscowych napraw na zewnątrz i we wnętrzu pojazdu. W naszej ofercie przedstawiamy spory wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Produkowane są przez cenione i znane firmy, które bardzo dbają o jakość swoich produktów.

Czym się wyróżniają nasze lakiery strukturalne?

Lakiery strukturalne, które proponujemy w tej kategorii, to produkty o dużej wydajności i efektywności działania. Są szybkoschnące, mają drobnoziarnistą strukturę, dzięki czemu imitują tworzywa sztuczne. To lakiery dekoracyjne o doskonałych właściwościach kryjących. Wyposażone są w dyszę FAN, która daje strumień natrysku właściwościami zbliżony do dyszy pistoletu konwencjonalnego. Proponujemy lakiery strukturalne w sprayu o pojemności 500 lub 400 ml w różnych kolorach np. antracytowym i czarnym matowym marki Motolak czy Novol. Wyróżnia je doskonała jakość oraz łatwość aplikacji. Na ogromną uwagę zasługuje fakt, że lakiery te posiadają znakomitą odporność na zmienne warunki atmosferyczne, a także częste mycie czy uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo wyróżniają się doskonałą przyczepnością do podłoża i siłą krycia, dzięki czemu nie ma ryzyka nieudanego odnawiania elementów.

Lakier strukturalny do metalu - jaki wybrać?

Lakiery strukturalne to produkty przeznaczone nie tylko do malowania elementów z tworzyw sztucznych, ale również z metalu, aluminium, drewna i innych materiałów. Polecamy lakier strukturalny do metalu Novol i Multilak. To produkt najwyższej jakości o drobnoziarnistej strukturze. Doskonale kryje, imitując przy tym tworzywa sztuczne. Bez problemu można malować nim drewno, metal, aluminium, a także laminaty poliestrowe i stare powłoki lakiernicze. Należy przygotować powierzchnię poprzez jej odtłuszczenie i zmatowienie, a następnie wstrząsać produktem przez około 2 minuty. Dla uzyskania idealnego efektu krycia warto zadbać o aplikację 1-2 warstw. Czas na odparowanie między warstwami wynosi około 5-10 minut. Czas jego schnięcia wynosi 2 godziny w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Bardzo ważne jest, aby pamiętać o oczyszczeniu zaworu, w tym celu konieczne jest odwrócenie pojemnika i rozpylanie lakieru przez około 2 sekundy, aż zawór będzie pusty. 

Lakier strukturalny do samochodu - co mamy w ofercie?

Wiele osób każdego dnia martwi się o stan techniczny i wygląd swojego pojazdu. Niestety naprawy mogą być naprawdę drogie, szczególnie jeśli prosimy o pomoc profesjonalistów. Z naszymilakierami strukturalnymi można szybko odnowić zniszczone, porysowane i wyblakłe elementy nadwozia stworzone z plastiku. Oprócz wyjątkowych produktów od Novol polecamy lakier strukturalny do samochodu Motolak, szczególnie jeśli zależy nam na pomalowaniu plastikowych zderzaków, listew i wszystkich innych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Taki lakier tworzy atrakcyjną i bardzo trwałą powłokę, co ważne nie wymaga stosowania podkładu. Już po około 20 minutach struktura może być lakierowana. Dzięki niemu można szybko odnowić pojazd, sprawić, że będzie prezentował się wyjątkowo dobrze nawet po wielu latach użytkowania. Nasze lakiery strukturalne zapewnią szybką i wydajną pracę w domu, garażu, bez konieczności oddawania pojazdu do profesjonalnego warsztatu. Są łatwe w aplikacji i skuteczne w działaniu, a efekty ich działania są zaskakujące. Niewielka kwota, jaką trzeba wydać na lakier, pozwoli przywrócić nienaganny wygląd każdego auta.