• Kategorie
  • Szukaj
  • Lakiery aerozole do mebli i frontów meblowych

W naszym asortymencie uwzględniliśmy również lakier do frontów meblowych i mebli. Takich produktów posiadamy w naszej ofercie aż kilkaset, które w większości są dostępne w opakowaniach po 400 ml. Tak duże zróżnicowanie produktów jest efektem bardzo różnorodnej oferty kolorystycznej. Dzięki temu można znaleźć u nas produkty, które będą pasowały swoim kolorem i odcieniem do właściwie każdego dostępnego na rynku rodzaju mebli czy frontów meblowych. W ten sposób zmiana koloru szafek, witryn czy innych elementów wyposażenia wnętrz będzie banalnie prosta i co bardzo ważne, również skuteczna.

Najważniejsze cechy lakieru do mebli i frontów meblowych

Do głównych zalet tego produktu należy przede wszystkim łatwa aplikacja – bardzo szybko można go użyć, bez długotrwałego przygotowania do zastosowania. Innym z atutów lakieru do frontów meblowych oraz mebli jest też szybkie schnięcie i gotowość uzyskanej powierzchni do bezpiecznego wykorzystania. Już w ciągu maksymalnie 7 minut można uzyskać bardzo spektakularny wizualnie efekt i zupełnie odmienny kolor od początkowego. Warto pamiętać przy tym, że pełne utwardzenie, które kończy proces zmiany powierzchni, zajmuje do 48 godzin.

Dzięki użyciu świetnej jakości materiałów można uzyskać bardzo dobre krycie i połysk, do którego nie będzie potrzebne zastosowanie dodatkowych materiałów. Inną cechą, która charakteryzuje lakier do frontów meblowych i mebli jest bardzo dobra przyczepność do zmienianej powierzchni. Poza tym jest on chroniony przed promieniowaniem słonecznym dzięki szczelnemu opakowaniu. Warto również wspomnieć, że są to produkty, które są produkowane i wytwarzane w Polsce z polskich komponentów.

Sposób użycia lakieru do frontów meblowych i mebli

Aby uzyskać dobry efekt, konieczne jest odpowiednie przygotowanie powierzchni. Rozumiemy przez to dokładne oczyszczenie jej ze wszystkich zanieczyszczeń, a także odtłuszczenie. Dopiero wtedy warto zdecydować się na użycie lakieru do mebli i frontów meblowych, by w pełni wykorzystać jego możliwości. Kolejną czynnością do wykonania jest zmatowienie powierzchni, do czego powinno się użyć papieru ściernego.

Sugerowane jest nałożenie łącznie dwóch warstw lakieru do frontów meblowych i mebli, ale przed dokonaniem tej czynności ważne jest dokładne wymieszanie lakieru, by był on gotowy do użycia. Ważne jest również to, że powinno się wykonywać nakładanie opisywanego lakieru co najmniej z odległości 25 cm. Poza tym pomiędzy jednym i drugim nałożeniem powinno się również zachować odstęp czasowy ok 30 minut.

Zróżnicowany jest też czas, w którym nałożone warstwy osiągną swoje pełne właściwości. Jeśli chodzi o schnięcie, może to zająć do 4 godzin, zaś pełne utwardzenie możliwe jest po 48 godzinach. Podane wartości są optymalne dla temperatury otoczenia 20 stopni Celsjusza.

Pozostałe elementy oferty

Lakiery do frontów meblowych i mebli to tylko jeden z wielu elementów naszej oferty, który przygotowaliśmy dla Państwa. Posiadamy produkty, które występują w formie sprayu, tradycyjnej puszki do malowania pistoletem, ale również posiadamy lakiery, które możemy aplikować pędzlem. Spośród artykułów przemysłowych i domowych mamy także lakiery do okien, również do aluminium i metalu. Z naszym specjalistycznym asortymentem można także swobodnie malować gniazdka elektryczne, wyłączniki, rowery czy grzejniki, kaloryfery.

Stałą część naszej oferty tworzą też podkłady, odrdzewiacze oraz neutralizatory. Posiadamy również wiele materiałów polerskich, wśród których można znaleźć mikrofibry, woski i powłoki, a także materiały do odtłuszczania lakieru. Bardzo bogaty asortyment tworzą również artykuły w ramach lakiernictwa samochodowego. Należą do nich przykładowo masy i kleje, smary i penetratory, środki konserwujące do samochodu, ale także materiały ścierne, w tym klocki szlifierskie.

Najważniejsze informacje o naszej działalności

Nasza firma istnieje na rynku już od 10 lat, a od 2015 roku zajmujemy się działalnością w branży motoryzacyjnej. Do produkcji naszych artykułów wykorzystywane są komponenty cenionych marek, takich jak polska firma Novol, Vernitech oraz włoskie przedsiębiorstwo Lechler. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Są to kontrahenci z Polski, ale także z zagranicy. W przypadku pojawienia się wątpliwości, nasi doradcy z chęcią są w stanie je wyjaśnić i przekazać wskazówki co do wyboru najlepszego produktu z asortymentu.

Jeśli chodzi o dostawy artykułów, są one realizowane za pośrednictwem firm kurierskich – DPD, DHL, Paczkomatów i Poczty Polskiej. Wysyłamy je w dni robocze w ciągu 24 godzin od złożenia przez Państwa zamówienia na terenie Polski. Co więcej, są one przez nas ubezpieczane. Przy zakupach w kwocie powyżej 140zł przesyłka gratis. Gdy wybiorą Państwo opcję odbioru osobistego, nie trzeba wtedy dodatkowo płacić za dostawę. Można za nasze zamówienia płacić zarówno z góry, jak i za pobraniem. Jesteśmy przekonani, że tak szeroka oferta lakierów do frontów meblowych i mebli, a także innych produktów z naszej oferty spełni Państwa oczekiwania. My postaramy się również zamówione towary dostarczyć szybko i bezproblemowo. Wystarczy tylko zlecić nam taką usługę, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.